Europejski Kongres Gospodarczy '2015

PRELEGENCI

Grabkowska  Justyna

Grabkowska Justyna

Firma: Scotwork Polska

Stanowisko: Dyrektor Zarządzająca

Justyna Grabkowska jest z wykształcenia magistrem nauk prawnych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz College of Law na Uniwersytecie Floryda. Specjalizowała się w prawie gospodarczym i finansowym. Ukończyła również program Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała w Collegium Civitas na studiach podyplomowych, kierunek: Dyplomacja.
Doświadczenie zawodowe jako menedżer i czynny negocjator zdobywa od ponad 15 lat głownie w międzynarodowych firmach specjalizujących się w consultingu strategicznym.
Justyna Grabkowska przez ponad 5 lat pracowała jako wiceszef programu „Capital Market Development and Regulation Program”, prowadzonego przez UNITAR (The United Nations Institute for Training and Research), departamet ONZ, mający na celu pomoc krajom rozwijającym się w kształtowaniu rynków kapitałowych.
Jest również mediatorem certyfikowanym zgodnie z prawem Stanu Floryda, USA w sprawach cywilnych.
Sprawowała funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz była stałym delegatem Polski z ramienia ZPWiM w OPCE [Organizacji Pracodawców Stolic Europejskich].
Ze Scotwork Polska związana jest od dekady. Przeszła liczne szkolenia w zakresie negocjacji Scotwork. Pracuje jako doradca Klienta w zakresie consultingu negocjacyjnego, uczestniczy w projektach komercyjnych oraz społecznych jako negocjator. Uczestniczyła i nadzorowała wszystkie dotychczasowe projekty Scotwork Polska dla ponad 160 Klientów.
Od 2007 roku zarządza Scotwork na terytorium Polski.