Europejski Kongres Gospodarczy '2015

PRELEGENCI

Drzazga  Beata

Drzazga Beata

Firma: BetaMed SA

Stanowisko: Prezes Zarządu

Założycielka i właścicielka największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi opieki domowej od 2001 roku. Firma posiada 84 filie w 11 województwach, niesie pomoc około 5000 pacjentom i zatrudnia prawie 3000 pracowników.


W 2014 roku wybudowała własną Clinicę BetaMed Medical Active Care (8000m2) w Chorzowie, która jest odpowiedzią na kolejne dostrzeżone potrzeby społeczne. Ideą BetaMed Medical Active Care jest kompleksowe niesienie pomocy medycznej pacjentom w każdym wieku w obszarach takich jak: rehabilitacja, opieka stacjonarna i lekarze specjaliści.


Laureatka wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi Nominacji do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, Złotego Laura Umiejętności i Kompetencji w kategorii: Lider Społeczno- Gospodarczy i w kategorii: Kobieta Przedsiębiorcza, Kobieta Przedsiębiorcza Śląska – wyróżnienie za osiągnięcia na arenie międzynarodowej, Menedżer Roku 2014 na Śląsku, Kobieta Humanitas w kategorii Biznes, Businesswoman Roku 2014, Menedżera Rynku Zdrowia czy tytuł Polish Business Queen.


Swój sukces zawdzięcza pracowitości, samodyscyplinie, pasji oraz swoim wszystkim pracownikom.