Europejski Kongres Gospodarczy '2015

PRELEGENCI

Bestry Krystian

Bestry Krystian

Firma: Wiceprezes, ABSL

Stanowisko: CEO, Adaptive Solutions & Advisory Group

Od 2015 roku Krystian Bestry pełni funkcję Prezesa Zarządu ADAPTIVE Solutions & Advisory Group - wiodącej na rynku polskim firmy doradczej w obszarach outsourcingu usług biznesowych, transformacji przedsiębiorstw, tworzenia centrów usług wspólnych, zarządzania projektami i kontraktami outsourcingowymi.
Krystian Bestry jest także Wiceprezesem Zarządu i współzałożycielem ABSL, największej w Polsce i regionie CEE organizacji branżowej zrzeszającej inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.
W latach 2007 – 2014, jako Dyrektor Zarządzający Infosys BPO Poland, a później Infosys BPO EMEA, Krystian Bestry był odpowiedzialny za wdrażanie strategii rozwoju i zarządzanie usługami serwisowymi centrów Infosys BPO Ltd. - przedsiębiorstwa należącego do międzynarodowego koncernu Infosys Ltd., będącego globalnym dostawcą zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu oraz IT. Współtworzył centra usług m.in. w Polsce, Czechach, Holandii, Irlandii i RPA, zatrudniające łącznie ponad 3500 osób. W latach 2004-2007 pracował również jako Dyrektor Operacyjny Europejskiego Centrum Usług Philips Electronics, a w 2007 roku odegrał kluczową rolę w przejęciu i przeniesieniu usług z Centrów Usług Wspólnych Philips'a w Polsce, Tajlandii i Indiach do struktur Infosys BPO.